Mustafa Ranczo Mustafa komfortowa agroturystyka nad morzem i stadnina koni fb
 
Jazda konna

JAZDA KONNA

Od lat naszą pasją są konie. Pasja ta zaoowocowała założeniem przez nas hodowli koni. Hodowla na Ranczo obejmuje prawie 30 ogierów, klaczy, wałahów, kucyków, źrebaków. Przewodnikiem stada jest ogier Mustafa, Laureat Derby Warszawa (Służewiec 1997).

Chcąc podzielić się naszą pasją i zarazić nią innych, oferujemy Państwu czynny wypoczynek - jazdę konną. Jesteśmy w stanie zapewnić atrakcje zarówno jeźdźcom zaawansowanym jak i osobom, które chcą wykorzystać czas wolny na naukę jazdy konnej. Instruktorzy zapewnią Państwu opiekę i fachową poradę. Na naukę jazdy konnej zapraszamy także naszych najmlodszych Gości.

domki Dąbki domki Dąbki domki Dąbki
domki Dąbki domki Dąbki domki Dąbki

Prawie 30 ha prywatnych łąk, pastwisk i lasów umożliwia koniom swobodne poruszanie się w przestrzeni, zaś jeźdźcom doskonałą jazdę. Nasze konie mieszkają na terenie rancza w stadninie, każdy z koni mieszka w przestronnym boxie.

Walory krajobrazowe Bobolina, doskonałe plenery malarskie i fotograficzne to idealne miejsce do uprawiania jeździectwa. Na wszystkich jeźdżców spragnionych romantycznej przygody czekają wieczorne przejażdżki po zachodzie słońca do Darłówka i Dąbek brzegiem morza.

Stadnina jest otwarta nie tylko dla wypoczywających na Ranczo Gości. Każdy kto pragnie zarezerwować jazdę konną może zadzwonić pod nr 607 12 08 04, by umówić przejażdzkę.


 

 
RANCZO MUSTAFA
76-156 Dąbki, BOBOLIN 2
tel. +48 605 296 866